графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний


від
до




Пневматичний інструмент

Сортувати: за ціною за ім'ям
Показано 37 з 37 товарів
Сортувати: за ціною за ім'ям

Пневматичний інструмент купити в Києві

До пневматичного обладнання відносяться інструменти та пристрої, що працюють за рахунок енергії стисненого повітря. Пневмоінструмент застосовується на будмайданчиках, у ремонтних майстернях, автосервісі та виробничих цехах. Побутові та напівпрофесійні моделі використовуються для роботи в гаражі або домашнього ремонту.

Переваги пневмоінструменту
Пневматичні інструменти працюють без поломок десятиліттями – конструкція складається з 20 – 30 елементів, виготовлених із міцних, термостійких матеріалів. У них мало або зовсім немає крихких деталей, відсутні електронні плати, боїться ударів та перегріву. Герметичний корпус перешкоджає проникненню пилу, який нерідко стає причиною відмови електроінструментів, та стійкий до механічних пошкоджень.

Міцність та ударостійкість пневмоінструменту знімає обмеження щодо максимальних навантажень. Сила удару електричного перфоратора лімітована міцністю його елементів, пневматики таких проблем немає. Пневмоінструмент застосовується і під час роботи у вибухонебезпечному середовищі, і під дощем, оскільки тут відсутня небезпека ураження електричним струмом.

Завдяки відсутності двигуна в корпусі, пневматичний інструмент компактніший, а його вага нижче, ніж у електричних аналогів. Обладнання цілком екологічне - відпрацьований продукт є звичайним атмосферним повітрям.

Ціна пневмоінструментів вища, ніж у електричних чи бензинових аналогів, але вкладені кошти швидко окупаються. Стиснене повітря — найекономічніше джерело живлення.

Ударний пневмоінструмент
Ударний інструмент застосовується для різних будівельних та ремонтних робіт - від зняття штукатурки до зламу бетонних конструкцій та рубки металу.

Відбійний молоток використовується для колки льоду, розпушування ґрунту, руйнування асфальту, цегляних та бетонних стін. Для вирішення більшості завдань підійде відбійник із силою удару 30 – 36 Дж. Інструмент справляється з матеріалами середньої міцності (асфальт, глина, цегла) та зручний для роботи на висоті та у важкодоступних місцях. Однією з найважливіших характеристик відбійного молотка є частота ударів. Більшість відбійників працює із частотою 22 – 25 ударів на секунду.

Для демонтажу бетону бажано застосовувати бетонолом, але його ціна досить висока, тому частіше набувають звичайний відбійний молоток. Для загальних робіт з бетону підійде інструмент з енергією удару від 42 Дж. Якщо має бути робота з високоміцним бетоном, потужність інструменту повинна бути не нижче 55 Дж.

Пневмозубило – полегшений та компактний варіант відбійного молотка. Сила його удару невелика і становить 2 – 5 Дж. Інструмент використовується для зняття плитки, відбивання штукатурки, створення штроб, рубки залізних листів. При зміні насадки на металеву щітку інструмент можна застосувати для зачищення зварних швів, видалення пригару.

Гвоздезабивний інструмент (нейлер) застосовується при будівництві будинків, ремонтних роботах, монтажі конструкцій. Пневматичні цвяхи в кілька разів збільшують продуктивність праці і знижують витрати на виробництво. Існує велика кількість різних моделей, які відрізняються за конструкцією та призначенням: покрівельні – для кріплення черепиці, обшивочні – для монтажу дощок та фанери, паркетні – для укладання підлогових покриттів, степлери – для оббивки меблів. Є моделі, призначені для забивання цвяхів у бетонні, цегляні та металеві поверхні.

Обертальний пневмоінструмент
Обертальний пневматичний інструмент у 3 – 4 рази менший і легший за електричні, він має підвищену надійність і великий робочий ресурс.

Ударний пневмогайковерт призначений для збирання та розбирання різьбових з'єднань. Інструмент оснащений механізмом регулювання величини затяжки, що знижує ймовірність пошкодження кріпильних деталей, і справляється навіть зі старим і різьбленням, що прикипіло. Про потужність гайковерта можна судити за величиною моменту, що крутить, — у продажу зустрічаються моделі від 300 до 6000 Нм. Не намагайтеся придбати найпотужніший інструмент, гайковерт з моментом, що крутить, більше 2500 Нм важко утримувати в руках. При виборі звертайте увагу на обороти холостого ходу. Знижена частота зменшує ефект пікового ривка обертання (актуально для жорстких з'єднань), але знижується швидкість закручування кріплення. Немає сенсу купувати моделі з неодруженим ходом менше 3000 об/хв.

Пневматичний дриль застосовується для свердління отворів у дерев'яних, бетонних, металевих поверхнях. У порівнянні з електричними моделями пневмодрилі мають менші габарити, їхня вага не перевищує 3 кг. У пневматичних дрилях використовується два види патрона: швидкозатискний та ключовий. Перший дозволяє швидко змінити оснащення, а другий надійніший при великих навантаженнях.

Шліфувальна машинка призначена для шліфування дерева, пластику, металу. Моделі розрізняються розміром тарілки та ходом шліфування, що визначає якість обробки поверхні: 11 мм – чернові роботи, 7 мм – грубе шліфування та 3 мм – чистове оздоблення. Кутова шліфувальна машина (пневмоболгарка) застосовується для різання металу і каменю.

Пневмоінструмент, що розпилює
Розпилювальні пристрої немає аналогів серед електричних інструментів. Вони призначені для великих обсягів робіт та застосовуються в автосервісах, реставраційних та ремонтних майстернях.

Пневматичний краскопульт використовується для нанесення рідкої шпаклівки, фарби та лаків. Інструмент дозволяє отримати рівне та однорідне покриття. Обладнання відрізняється за вихідним тиском та способом подачі складу.

Краскопульт з технологією LVLP дуже економічний, майже 75% складу наноситься на поверхню, що фарбується. Якість фарбування дуже висока, полірування не потрібно. Єдиний недолік – висока вартість.

Краскопульт з технологією HVLP коштує дешевше, але менш економічний. Втрати фарби становлять 30-35%. Якість фарбування – висока.

Краскопульт з технологією HP фарбує швидко, але якість покриття гірша. Під час роботи у повітрі багато частинок фарби, тому користуватися захисними засобами необхідно. Втрати фарби – до 45%.

Пневмоножниця застосовується для нарізки сталі, алюмінію та інших металів. Бувають двох видів: вирубні (не деформують край, застосовуються для прямолінійного та фігурного розкрою деталей) та шліцеві – для роботи з листовим металом. При виборі пневмоножиць слід звертати увагу на витрату повітря. Чим вище цей показник, тим товстіший матеріал можна розрізати. Модель із витратою повітря 85 л/хв розріже заготовку зі сталі завтовшки до 1,29 мм. Максимальна товщина різу показує найбільшу товщину металу, яку ріже обрана модель.

Критерії вибору
При виборі пневмоінструменту звертайте увагу на такі характеристики: потужність (витрата повітря), точність регулювання, швидкість зміни насадок, можливість використання балансу, простота використання, наявність у вашому регіоні сервісних центрів.
Існують професійні, напівпрофесійні та побутові моделі, які відрізняються зносостійкістю, потужністю та продуктивністю.

Побутовий пневмоінструмент важить менше, працює тихіше, не створює сильної вібрації, зручно використовувати. Його вартість суттєво нижча, ніж у професійних моделей. Але вони відрізняються малою потужністю, не призначені для постійного використання та на виробництві швидко вийдуть з ладу. Найбільш якісний побутовий інструмент випускається виробниками професійного обладнання. Підприємства, що спеціалізуються на виготовленні тільки побутової техніки, не зможуть забезпечити таку якість.

Напівпрофесійний інструмент надійніший і має підвищену потужність. Він коштує дорожче, але й працюватиме значно довше.
Професійні моделі мають великий робочий ресурс, високу продуктивність та розраховані на безперервне використання.
При покупці обладнання не варто орієнтуватися лише на його ціну. Техніка повинна швидко окупати вкладені у неї кошти. Головні критерії вибору: співвідношення продуктивності та споживаної потужності, робочий ресурс, витрати на експлуатацію.

Довговічність і надійність роботи пневматичного інструменту залежить від стабільності тиску, якості очищення та осушення повітря, що надходить. За умови правильної організації роботи термін служби інструменту перевищує 10 років.

Вибір інструменту до компресора, що вже є.
Аналогом потужності для пневматики є витрата повітря. Тому компресор повинен забезпечувати кількість повітря, необхідне безперебійної роботи пневмоінструменту.

Важливо: для цвяхів, степлерів, заклепочників вказується кількість повітря, витрачена на один удар. Щоб дізнатися про витрату повітря, що споживається за хвилину, показник множать на кількість ударів, що проводиться за цей час.

Продуктивність компресора відрізняється по входу та виходу. Перша показує обсяг повітря, який компресор споживає за хвилину, друга — який обсяг агрегат видає за цей час. У паспорті вказуються дані входу, розраховані за температури повітря +20 °С. Тому при підрахунку потужності необхідно застосувати коефіцієнт Кпр, що визначає співвідношення між обсягом повітря на вході та виході. Зазвичай він у межах 0,5 – 0,8.

Тиск, вказаний у паспорті компресора, змінюється під час роботи. Крім того, при одночасному підключенні кількох інструментів відбувається падіння тиску при надходженні повітря від ресивера до обладнання. Тому тиск компресора завжди повинен бути вищим, ніж у інструмента, що підключається. Оптимальним варіантом буде запас по тиску та продуктивності 15–30%.

При недостатній потужності компресор працює на зношування, і його робочий ресурс знижується. При цьому продуктивність інструменту падає або він взагалі не може запуститися. Якщо потужність агрегату занадто велика, підвищується зношування інструменту, до того ж доведеться переплачувати за споживану електроенергію.

Контакти

Україна, м. Київ пр. Приладний, 10

E-mail: info@askid.com.ua

Способи оплати та доставка

Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб, доставка по Києву та Україні, за вашим бажанням перевіряємо при вас замовлений товар.

Приймаємо:

  • Готівковий розрахунок
  • Privat 24
  • Безготівковий розрахунок (ПДВ 20%)
Ми на Hotline