графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний






Генератори дизельні

Генератори дизельні купити в Києві

Ні для кого не секрет, що економічна самостійність накладає жорсткі зобов'язання на людину, яка зважилася сама відповідати за все. Однією з фатальних обставин нерідко стає переривання нормального енергопостачання, на якому в більшості випадків зав'язано все - і освітлення, і робота комп'ютерів, без яких уже не представимо управління діяльністю та фінансами, і системи життєзабезпечення (наприклад, опалення з примусовою циркуляцією або витяжна вентиляція на шкідливих роботах). Найчастіше знеструмлення об'єкта викликає повний параліч у роботі, і принцип «час — гроші» починає невблаганно працювати проти вас.

Для захисту від подібних неприємних несподіванок найкращий вихід запастися автономним джерелом електроенергії. І якщо для комп'ютера, що раптово знеструмився, достатньо так званого джерела безперебійного живлення, здатного за рахунок заряду акумуляторної батареї на десяток-другий хвилин підтримати працездатність приладу для збереження даних і протокольного відключення, то для більш довгострокових перерв в електропостачанні знадобиться аварійний генератор . Залежно від енергетичних потреб об'єкта, серйозності наслідків знеструмлення та характеру споживаючих електроенергію агрегатів вибирають і тип аварійного генератора — одно- чи трифазного, синхронного чи асинхронного, переносного чи стаціонарного, а також за родом палива, що споживається.

З давніх-давен широкою популярністю як аварійні джерела електропостачання користуються генератори дизельні , в яких електричну машину приводить в дію дизельний мотор - особливий вид двигуна внутрішнього згоряння. Він має низку безперечних переваг перед головним конкурентом — бензиновим двигуном. Це в першу чергу більш низькосортне паливо, яке протягом десятиліть було суттєво дешевшим за бензин. Що особливо важливо, двигуни на цьому паливі набагато легше запускаються і працюють в умовах негативних температур.

Сам дизельний двигун набагато простіше бензинового за конструкцією і набагато менш «примхливий», особливо у питанні якості палива. Дизельний мотор може стабільно працювати цілодобово безперервно.

Чим потужніший дизельний генератор , тим нижче собівартість енергії, що виробляється ним. Тому варто ретельно розрахувати обсяг аварійного електропостачання вашого об'єкта та визначитися, який із аварійних генераторів застосувати – переносний чи стаціонарний. У цьому питанні вам допоможе консультант нашого інтернет-магазину. Звертайтесь!

При покупці автономного електрогенератора першорядну роль відіграють такі фактори, як ціна, доцільність та зручність експлуатації.

З самого зародження найбільшу популярність завоювали міні-електростанції з приводом від ДВС (двигуна внутрішнього згоряння), в першу чергу завдяки поширеності палива для них і високому ККД порівняно з іншими джерелами енергії. Самі ДВС переважно представлені двома типами — бензиновим та дизельним, який працює на солярці. У колишні часи солярка була набагато дешевшою за бензин, тому дизельні мотори були дуже популярні і активно вдосконалювалися. Тепер глибока переробка нафти практично зрівняла за ціною солярку та бензин, тож уперед виступили інші критерії відбору.

Поступаючись бензиновим двигунам у сегменті надмалих габаритів (дизельний двигун фізично неможливо зробити маленьким), зі зростанням потужності, що розвивається, дизель впевнено перемагає бензинові мотори за економічними і сервісними показниками. У нього більше моторесурс, вище за ККД, його легше ремонтувати. На певному рівні (потужність 4-8 кВт) спостерігається зразковий паритет, і тоді на перше місце виходить зручність заправки, яку найпростіше виробляти прямо з бака власного автомобіля, не заморочуючись спеціальним запасом. Якщо у вас дизельний автомобіль - придбати аварійний дизель-генератор сам бог велів.

Очевидно, саме такими міркуваннями керувалося правління китайської компанії, що виробляє автономні генератори під маркою Kipor. Поряд із бензогенераторами компанія випускає генератори дизельні Kipor , включаючись у конкурентну боротьбу і на цьому полі.

Варто зазначити, що репутація низької якості китайської продукції створена переважно стараннями наших вітчизняних несумлінних торговців, які десятиліттями намагалися завозити з Китаю саме неякісну дешевку. У той же час у цій країні виробляється величезна якість першосортної продукції, цілком конкурентоспроможної на ринках Європи та Америки. Дизель-генератори Kipor – саме з цієї когорти.

Наш інтернет-магазин успішно продає дизельні електростанції Kipor, представлені двома портативними (на коліщатках) та однією стаціонарною моделлю. З характеристиками та особливостями цих агрегатів вас детально ознайомить наш консультант, і ви самостійно оціните співвідношення «ціна-якість», що безумовно схиляється на користь цієї марки.

Насамкінець додамо, що в Києві відкрилося фірмове гарантійне представництво Kipor, а це набагато знижує проблемність можливого гарантійного або післягарантійного ремонту.

Якщо потребу придбання автономної міні-електростанції усвідомлено, наступний крок — визначитися з вибором. Автономні генератори діляться не тільки за типом вироблюваного електроструму (постійного струму і змінного, синхронні та асинхронні, одно-або трифазні), але і по двигуну внутрішнього згоряння, що застосовується, який приводить в рух ротор генератора електричного струму.

З давніх-давен портативні генератори оснащуються переважно карбюраторними бензиновими двигунами і дизельними моторами, що працюють на солярці. У ті часи солярка була набагато дешевшою за бензин, тому дизельні мотори приваблювали своєю економічністю. Дизельні двигуни активно вдосконалювалися і досягли високих показників довговічності та ККД.

На даному етапі нафтохімічна промисловість досягла такої глибини переробки сирої нафти, що різниця в ціні між бензином та соляркою практично зникла. Тому на перший план вийшли інші пріоритети.

Насамперед пригадаємо, що аварійний генератор не призначений для постійної роботи — так вийде надто накладно, порівняно з тарифами великої енергетики. Його включають лише на момент аварії та період відновлювальних робіт. Тому витрата палива не така велика, щоб запасати його спеціально — найпростіше заправити паливний бачок генератора з бака вашого автомобіля. Яке паливо він споживає - такий автономний генератор і варто купувати.

Ще один аспект - дизельний мотор через його специфіку неможливо зробити мініатюрним. Тому для компактних міні-електростанцій дизель не підходить. Приблизно починаючи з потужності в 4-5 кВт спостерігається зразкова рівність дизельних і бензогенераторів, але для потужностей в сотні і тисячі кіловат дизельні станції безумовно виграють як за економічності, так і за витратами обслуговування.

Враховуючи наведені зауваження, варто придивитися, наскільки дизельні генератори Europower відповідають вашим потребам. Агрегати цього бельгійського бренду з давніх-давен є безперечними законодавцями у світі автономних міні-електростанцій і є еталоном для багатьох інших виробників.

Лінійку дизельних генераторів Europower складають добрих півтора десятка моделей — від пересувних, розрахованих на побутове використання та кочовий спосіб життя, пов'язаний з гастролями, масовими заходами на відкритому повітрі або польовою роботою трасівників або шляховиків, до стаціонарних, покликаних забезпечувати аварійне енергопостачання та установ, а також великих магазинів чи офісних будівель. Йдеться про потужність, що розвивається, від 5 до 20 кВт. Зробити оптимальний вибір допоможе консультант нашого інтернет-магазину. Звертайтесь!

Вибір автономної міні-електростанції ґрунтується на низці базових міркувань. Одне з яких паливом зручніше заправляти свій аварійний генератор. Найзручніше і найпростіше це робити прямо з бака свого автомобіля. І якщо у вас дизельний автомобіль — значить і генератор з дизельним мотором вам краще підійде.

Особливості конструкції дизельного мотора такі, що зробити його зовсім маленьким не виходить - тут безперечно перевага за бензиновими двигунами. Але починаючи з певного мінімального розміру дизельні мотори показують низку істотних переваг – значно більший моторесурс, тягові характеристики, економічність та ККД. Тому починаючи з потужності в 4-6 кВт автономні генератори з дизельним двигуном практично не поступаються бензиновим, а на моделях з потужністю до 2000 кВт безперечно перевищують.

Ще однією безперечною перевагою дизеля є більш надійна робота в умовах негативних температур.

У боротьбі за покупця фінська компанія Lametal Oy, заводи якої розташовані за 400 км на північ від Гельсінкі та випускають продукцію під маркою «Stark», розробила свої моделі дизель-генераторів, які успішно конкурують з аналогічними виробами інших фірм. Безперечною перевагою товарів під брендом Stark є те, що практично всі вузли та деталі (за винятком самого дизельного двигуна уславленої марки Honda) спроектовані та виготовлені безпосередньо у Фінляндії з її непорушною репутацією сумлінності та якості. Жодного «жовтого складання»! Одне це вже є вагомим аргументом на користь фінського дизель-генератора .

Генератори дизельні Stark доцільно використовувати як стаціонарні джерела аварійного живлення заміського будинку, віддаленої торгової точки або об'єкта, будівництво якого ще не досягло стадії підключення до електромереж. З одного заправлення бака можуть видавати електричну потужність 5,5 кВт протягом 4-6 годин. У конструкції дизельної міні-електростанції Stark закладено електричний старт, тому запустити генератор можна простим натисканням кнопки.

Дизельний генератор Stark має ще низку позитивних сторін, про які вам докладно розповість консультант нашого інтернет-магазину — при особистому відвідуванні нашого офісу або по будь-якому із зазначених каналів зв'язку, якому ви віддасте перевагу. Тому ми не робимо різниці між киянами та мешканцями регіонів — купити дизельний генератор Stark у нас однаково просто з будь-якої точки країни.

Контакти

Україна, м. Київ пр. Приладний, 10

E-mail: info@askid.com.ua

Способи оплати та доставка

Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб, доставка по Києву та Україні, за вашим бажанням перевіряємо при вас замовлений товар.

Приймаємо:

  • Готівковий розрахунок
  • Privat 24
  • Безготівковий розрахунок (ПДВ 20%)
Ми на Hotline