графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний


від
до




Фарборозпилювачі

Сортувати: за ціною за ім'ям

Фарборозпилювачі купити в Києві

У порівнянні з пензлем або валиком інструменти для нанесення лакофарбових складів методом розпилення роблять фарбування більш швидким, акуратним та економічним. У побуті їх використовують для ремонтних та оздоблювальних робіт, в автосервісах – для фарбування кузовних деталей, на виробництвах – для фарбування готових виробів. Вибрати підходящий під конкретні завдання фарбкопульт допоможе ця стаття.

Ручні фарборозпилювачі
Ручний розпилювач складається з ручного насоса та шланга з насадкою, що розпилює. Основне призначення - розпилення побілки, вапна, водоемульсійної фарби та інших нев'язких матеріалів. Такі інструменти знаходять застосування і в побуті, і на виробництві — наприклад, їх купують комунальні служби для ремонту під'їздів, де проблематично підключатиме електро- або пневмоінструмент.

Завдяки тому, що ручному фарбопульту не потрібна електромережа, використовувати його можна в будь-якому місці. На відміну від електроінструменту, він не боїться вологи та пилу, невибагливий до умов експлуатації, довговічний та простий у обслуговуванні. Хоча ручний краскопульт і помітно полегшує процес фарбування, але може похвалитися якісним нанесенням складу.

Важливі характеристики:

Об'єм бака досягає 2-2,5 л, що забезпечує тривалу роботу без дозаправки.
Витрата фарби зазвичай не перевищує 1,5 л/хв. З одного боку, вдається розпорошувати велику кількість складу, а значить, поверхня забарвлюється за короткий час. З іншого боку, доводиться часто поповнювати бачок фарбою, підкачуючи її з ємності, що дуже втомлює. Для регулювання витрати складу передбачений вентиль, яким можна змінювати напір матеріалу, що розпилюється.
Вага фарборозпилювача становить 6 - 9 кг, і він не відрізняється мобільністю.
Електричні фарбопульти
Електричні фарбопульти більш поширені і використовуються в домашньому ремонті, при виготовленні та оновленні дерев'яних меблів, декоруванні стін трафаретами, виконанні різних дизайнерських проектів тощо. Останнім часом набирають популярності акумуляторні моделі. Їх застосовують для невеликого обсягу робіт, наприклад, на дачі, або для оформлювальних цілей.

Класична конструкція електричного фарбопульта: корпус з електродвигуном, розпилювальний пістолет та бачок з фарбою.

Є фарбопульти, у яких пістолет з бачком відокремлені від корпусу з електродвигуном, що виконує роль компресора, і з'єднуються з ним довгим (близько 2 м) повітряним шлангом. Таке конструктивне рішення дозволяє працювати більш тривалий час, оскільки не потрібно тримати на вазі бачок із фарбою.

Електричний розпилювач розподіляє фарбу рівномірніше, ніж механічний, і може працювати з різними матеріалами - від грунтовок і просочень до лакофарбових складів різної в'язкості (лак, емаль, акрил і т. п.). До недоліків електророзпилювачів відноситься залежність від джерела електроенергії та обмеження, пов'язані з електробезпекою.

Можливості електричних фарбопультів, тобто інтенсивність використання, визначає його потужність. Наприклад, моделі потужністю 100 – 200 Вт здатні працювати з матеріалами невеликої в'язкості (до 30 – 40 DIN/с). Вони чудово справляються з фарбуванням невеликих предметів, меблів, окремих елементів конструкцій, а також із нанесенням трафаретів. Часто їх набувають для фарбування поверхонь складної форми, з рельєфом або безліччю нерівностей, коли немає можливості якісно виконати цю роботу малярським пензлем. Якщо йдеться про великий об'єм, наприклад, потрібно пофарбувати кілька стін, довгий паркан або веранду, знадобиться фарбкопульт потужністю 600 – 700 Вт. Такої потужності вистачить для розпилення густих складів в'язкістю до 80 DIN/с – це не лише інтер'єрні фарби, а й лаки, емалі, просочення.

Місткість бачка фарбопульта може становити від 0,4 до 1,8 л. Зазвичай ємності від 0,6 - 0,7 л кріпляться безпосередньо до пістолета. Бачки більшої ємності встановлюються на підлозі та з'єднуються з пістолетом шлангом.

Пневматичні фарбопульти
Пневматичні фарбопульти приводяться в дію мобільним або стаціонарним компресором. Вони знаходять застосування в малярних цехах автосервісів, виробничих підприємств та майстерень і підходять для фарбування великих площ або для виконання декоративних робіт та аерографії. Характеризуються невеликою вагою (0,5 – 0,7 кг) – з таким інструментом можна працювати кілька годин поспіль. Завдяки відсутності електродвигуна, ці пристрої повністю безпечні для роботи в будь-яких умовах. Металевий корпус бачка не сприйнятливий до впливу абразивів, що містяться в складах, що розпиляються, тому можна працювати з фарбами «металік», а також дисперсійними і латексними фарбами.

Краскопульти високого тиску (маркування HP) мають значення 1,2 – 2 атм. Для них характерне однорідне розпилення та висока якість нанесення фарби. Однак під час роботи утворюється багато барвистого туману, а перенесення фарби складає всього 45% — такий метод не можна назвати економічним.

Розпилювачі низького тиску та високого об'єму (маркування HVLP) витрачають велику кількість повітря, мають тиск на виході всього 0,7 атм, а перенесення фарби досягає 70%. Швидкість фарбування невисока, проте склад лягає рівномірно і витрачається дуже економно. Для таких пристроїв потрібний потужний компресор.

Краскопульти низького тиску та низького об'єму (маркування LVLP) працюють із тиском до 1,2 атм, перенесення фарби становить 70%. У них поєднуються переваги двох попередніх — мала витрата повітря та найкраще перенесення фарби. З їхньою допомогою домагаються продуктивної роботи з малопотужним компресором. Однак такі інструменти мають один недолік — висока ціна.

Контакти

Україна, м. Київ пр. Приладний, 10

E-mail: info@askid.com.ua

Способи оплати та доставка

Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб, доставка по Києву та Україні, за вашим бажанням перевіряємо при вас замовлений товар.

Приймаємо:

  • Готівковий розрахунок
  • Privat 24
  • Безготівковий розрахунок (ПДВ 20%)
Ми на Hotline