графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний


від
до




Лазерні рулетки далекоміри

Сортувати: за ціною за ім'ям
Показано 27 з 44 товарів
Сортувати: за ціною за ім'ям

Лазерні рулетки далекоміри купити в Києві

Основне призначення будівельних далекомірів - визначення відстані до об'єктів та вимірювання габаритів великих об'єктів. Щоб вибрати потрібну модель, потрібно враховувати специфіку вимірювань.

Типи далекомірів
Лазерний далекомір (його також називають лазерною рулеткою) є компактним приладом з дисплеєм і кнопковою панеллю. Усередині встановлено випромінювач, який посилає лазерний промінь. Промінь прямує на об'єкт, до якого визначають відстань, на його поверхні з'являється крапка-маркер. Відбитий промінь дозволяє приладу рахувати показники. Значення отриманих вимірювань відображається на дисплеї. З лазерним приладом найкраще працювати в похмуру погоду або в приміщенні з неяскравим освітленням - так промінь буде добре видно. Лазерні далекоміри використовуються, коли важлива висока точність вимірювань, тому що вдається направити точку-маркер саме в місце, до якого потрібно визначити відстань. Випромінювання має червоний колір та безпечне для очей людини, тому не потребує особливого захисту.

Як вибрати будівельний далекомір
Ультразвуковий далекомір схожий на лазерний, але замість видимого променя він посилає короткі ультразвукові хвилі. Головною відмінністю від лазерної рулетки є можливість проводити роботи за будь-якого освітлення — яскраве світло тут не перешкода. Однак прилад не відрізняється високою точністю вимірювань, так як ультразвукова хвиля, на відміну від лазерного променя, розсіюється у просторі, і її важко направити у конкретну точку. Використовувати ультразвукові далекоміри можна за певних умов: коли на шляху до об'єкта немає перешкод, які можуть зловити ультразвукову хвилю до попадання до місця вимірювання. Чим далі рухається хвиля, тим більше вона розходиться убік. Тому важливо, щоб об'єкт був досить широким. Найчастіше такі прилади вибирають для побутового застосування або приватні ремонтні бригади, а головним аргументом при покупці є доступна ціна.

Дальність виміру
Залежно та умовами роботи вибирають далекомір з певним діапазоном. Наприклад, якщо має бути ремонт чи перепланування приміщення, достатньо дальності виміру 40 – 50 м. Для використання на вулиці, наприклад, на будівельному майданчику або в парку, необхідний прилад, промінь якого сягає 100 м і більше. Виробник вказує максимальне значення в ідеальних умовах - за похмурої погоди або в сутінки. Насправді воно буває нижче, особливо у сонячну погоду чи під час туману — тоді доводиться працювати у спеціальних окулярах, щоб можна було розглянути лазер, чи використовувати відбивну пластину як мішень для прицілу. Зазвичай така необхідність виникає при дальності вимірів від 50 м. Чим більша дальність виміру, тим дорожчий прилад.

Купуючи далекомір для роботи на вулиці, необхідно звернути увагу на клас вологозахисту - корпус повинен бути герметичним і мати клас захисту IP54 або IP65. Слід врахувати також діапазон робочих температур: якщо планується робота в холодну пору року, вибирають прилад з нижньою температурною межею -10-20°С.

Варто також відзначити, що у кожного приладу існує мінімальне значення відстані, що обчислюється. Воно може становити від 0,05 до 0,1 м. Цей параметр має особливе значення, якщо планується вимірювання в обмеженому просторі, встановлення маячків, виконання розмітки під ніші, монтаж меблів, що вбудовуються, і так далі.

Точність виміру
Для кожного далекоміра вказується допустима межа похибки точності вимірювання, яка може становити від 1 до 2 мм. Похибка зростає із збільшенням відстані чи навпаки на малих дистанціях. Також похибка збільшується при наведенні лазера на рифлені, бетонні чи дзеркальні поверхні - точка розсіюється та погано фіксується приладом. В цьому випадку слід скористатися відбивачем, замість якого часто вішають на стіну аркуш паперу.

Кількість точок відліку
Точка відліку – місце, від якого прилад починає вимірювати відстань. У будь-якого далекоміра передбачено дві точки: можна вибрати початком відліку задню або передню кромку корпусу. Моделі з трьома точками мають відкидну скобу, від якої може проводитися вимірювання при встановленні в кутку або важкодоступному місці, куди не поміститься весь корпус. У деяких моделях цей режим вимірювання активується автоматично при відкиданні скоби. У далекомірів з чотирма точками відліку, крім вимірювань від скоби, передньої та задньої кромки корпусу, точкою відліку служить різьблення у місці кріплення на штатив. Це професійні моделі, які використовуються інженерами, геодезистами та іншими фахівцями.

Елементи живлення
Більшість далекомірів працюють на батарейках типу ААА. Є моделі, для яких потрібна лише одна така батарейка – на одному заряді можна зробити до 3000 вимірів. Прилади із двома елементами живлення працюють довше (до 5000 – 6000 вимірів). З літій-іонним акумулятором, яким комплектуються деякі моделі далекомірів, вдається виконати понад 20 000 вимірів.

Функціонал
Базова функція всіх далекомірів - разовий вимір. Користувач наводить лазер, натискає кнопку, на дисплеї відображається результат. Для безперервних вимірювань передбачено режим сканування. Багато моделей мають режим вимірювання в метрах, футах і дюймах. Вбудована пам'ять зберігає від 10 до 50 значень, залежно від моделі пристрою.

Обчислення площі та обсягу помітно спрощує розрахунки, наприклад, при визначенні необхідної кількості оздоблювальних матеріалів (шпалер, ламінату та інших) для конкретного приміщення і потрібно при виконанні вимірів під вбудовані меблі.

Додавання і віднімання - до отриманого числа можна додати наступне значення або відняти одне з іншого, наприклад, при вимірюванні габаритів у приміщенні з виступами або підрахунку загальної площі відразу декількох приміщень.

Теорема Піфагора стане в нагоді для непрямого вимірювання висоти, коли немає можливості зробити це безпосередньо через будь-які перешкоди або архітектурні особливості об'єкта, тобто немає виступів для фіксації лазерної точки. У приладі закладено алгоритм, користувачеві треба виміряти лише дві величини, наприклад, два катета, щоб отримати гіпотенузу, або, вимірявши гіпотенузу та катет, отримати другий катет.

Таймер зручний при використанні далекоміра на штативі, коли потрібно виміряти на великій дистанції. Щоб не натискати вручну кнопку, що може призвести до похибок, прилад закріплюється стаціонарно, виставляється час спрацьовування, і показники виводяться без відхилень.

Калькулятор дозволить зробити складання відрізків на стінах складних форм, наприклад, з уступами. Це позбавить необхідності записувати отримані значення і складати їх, помітно заощадить час і допоможе уникнути помилок.

Визначення кута виконується з трьох сторін трикутника. Функція стане в нагоді при визначенні відхилень кута від 90°, а також при обчисленні кута схилу даху.

Автоматичне вимкнення допоможе заощадити заряд батареї. Якщо прилад неактивний деякий час, він вимикається.

Додаткові опції
Багато далекомірів мають кріплення для штатива, щоб пристрій можна було стійко закріпити для більш точних вимірів. Для інженерних та будівельних вимірів, що вимагають високої точності, необхідна модель з бульбашковим рівнем на корпусі. З його допомогою вдасться максимально встановити пристрій на штативі. Для робіт на вулиці при вимірі великих відстаней краще вибирати далекомір з візиром. Він має вбудований зум, що дозволяє розглянути об'єкт, що знаходиться на великій дистанції. Наприклад, якщо об'єкт розташований за 100 м від місця вимірювань, неозброєним оком не побачиш, у яке місце спрямована точка-маркер. За допомогою цього пристосування вдасться безпомилково визначити, чи об'єкта проводяться вимірювання, чи не зіткнувся промінь з перешкодою. Цифровий зум виводить картинку на оптичний дисплей — дозволяє розглянути об'єкт через вбудовану оптику. Для зручності перенесення багато далекомірів поставляються в комплекті з чохлом, який можна кріпити на ремені - прилад буде під рукою в потрібний момент.

Для професійних будівельних моделей передбачена можливість перенесення вимірювань на фотографії та креслення. Деякі далекоміри оснащені Bluetooth для передачі даних на мобільні пристрої та комп'ютери. Миттєва передача даних на ПК або мобільний телефон заощаджує до 80% часу, порівняно з ручним введенням. Крім того, виключаються помилки, які можуть виникати під час неуважного запису результатів. Для роботи потрібно лише встановити програму, яку пропонує виробник.

Контакти

Україна, м. Київ пр. Приладний, 10

E-mail: info@askid.com.ua

Способи оплати та доставка

Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб, доставка по Києву та Україні, за вашим бажанням перевіряємо при вас замовлений товар.

Приймаємо:

  • Готівковий розрахунок
  • Privat 24
  • Безготівковий розрахунок (ПДВ 20%)
Ми на Hotline