графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний


від
до




Настільні циркулярні пилки

Сортувати: за ціною за ім'ям
Показано 22 з 48 товарів
Сортувати: за ціною за ім'ям

Настільні циркулярні пилки купити в Києві

Настільні циркулярні пилки, дискова настільна пилка (інша назва - циркулярний розпилювальний верстат) - універсальний і найпоширеніший інструмент. Використовується в будівництві, на виробництві та в майстернях різного масштабу. Конструкція виглядає як стіл із прорізом для диска, який виступає над його поверхнею. Електродвигун та інші робочі елементи приховані під стільницею. Конструкція столу дозволяє встановлювати напрямні та інші корисні пристрої. У деяких дискових пилок конструктивно передбачена можливість дооснащення знімним подовженням столу для роботи з довгими дошками.

Основним призначенням стаціонарних дискових пилок є розкривання дерев'яних заготовок, дерев'яних плит, ДСП та інших матеріалів на основі деревини, поздовжнє та поперечне розрізання, а також розпилювання під кутом.
Моделі для роботи в невеликих майстернях або допоміжних операцій мають потужність 1000 - 1200 Вт. Через невисоку вартість такі інструменти набувають для побутового застосування. Для виробництва вибирають верстати потужністю понад 2000 Вт, які можуть працювати тривалий час без навантаження.
Діаметр диска впливає на висоту різання. Чим більше заготовки, тим більше велике оснащення знадобиться. Наприклад, інструмент з диском 205 мм здатний працювати із заготовками товщиною до 45 мм, модель з оснасткою діаметром 500 мм подолає деревний матеріал товщиною до 175 мм.
Дискова циркулярна пилка - це ручний електроінструмент, призначений для різання дерева, пластику, ДСП, а також м'яких кольорових металів.



Потужність
Невеликі ручні пилки з потужністю двигуна до 800 Вт через свою компактність не дозволяють використовувати великі диски, тому глибина пропила у них невелика: від 40 до 50 мм. Але її достатньо, щоб працювати з будь-якою обшивкою: шпунтованою дошкою, ДСП, фанерою та іншими листовими матеріалами.
Дискові пилки з потужністю електродвигуна до 1400 Вт вважаються напівпрофесійними або універсальними. Глибина пропила у них сягає 65 мм. Інструмент дозволяє без проблем розрізати дошки та м'які метали – наприклад, профіль для меблів.
До класу великих пилок належать професійні інструменти з потужністю понад 1400 Вт, що мають глибину пропилу до 140 мм. Вони призначені до виконання специфічних завдань великих будівельних об'єктах.
Пилки великої потужності
Діаметр диска
Частота обертання диска залежить від його діаметра: чим більший розмір, тим меншою повинна бути швидкість обертання.
На кожному диску вказується максимально допустима частота обертання, яку не рекомендується перевищувати, оскільки в цьому випадку погіршується якість пропилу, диск швидше зношується, а також зростає ризик травмування.
Існують дискові пили з регулятором оборотів, вони коштують трохи дорожче за нерегульовані аналоги.
Крім частоти обертання диска на якість пропилу впливає швидкість розпилу.
Швидкість розпилу деяких матеріалів, що рекомендується
Матеріал
Швидкість розпилу, м/с
М'яка деревина
50–90
Ламінат, МДФ
30–60
ДСП
60–80
Тверда деревина
50–80
Екзотичні сорти дерева
50–85
Корисні функції
Плавний пуск електродвигуна оберігає редуктор від ударів та ривків, а електричну мережу – від перевантажень та перепадів напруги.
Функція підтримки постійної кількості обертів диска незалежно від навантаження дозволяє без зниження обертів проходити твердіші ділянки, наприклад сучки в деревині.
Корисною буде і наявність блоку, що оберігає електродвигун від перевантажень у мережі або від надмірного тиску на агрегат оператором.
Ручне відкидання нижнього захисного кожуха дозволяє зробити занурювальний пропил, тобто почати різати із середини листа, а не з краю.
Моделі з системою пиловідведення дозволяють підключати промисловий пилосос і видаляти тирсу з робочої зони.
Для зручності заміни диска пилки обладнуються функцією стопора валу.
Глибина пропилу регулюється гвинтовими затискачами, що фіксують опорну плиту на певній висоті, що дозволяє пропилювати дошку або брус не повністю, а на третину або чверть. Ця функція використовується при зрощуванні дерев'яних виробів або для вибірки пазів та сходів.
Кут пропилу регулюється зміною положення опорної плити, що дозволяє пиляти під кутом до 45 °. Фіксація майданчика здійснюється за допомогою гвинтового затискача.
Безпека
Пилки обладнуються захисними кожухами. Верхній, нерухомий кожух закриває верхню частину диска. Нижній кожух, виконаний у вигляді маятникового механізму, відкриває нижню частину диска при контакті з предметом, що розпилюється.
Муфта ковзання оберігає двигун від перевантажень, а оператора - від зворотного удару при заклинюванні диска.
Електродинамічний гальмо зупиняє обертання диска під час відпускання пускової кнопки, що дозволяє уникнути травм.

Контакти

Україна, м. Київ пр. Приладний, 10

E-mail: info@askid.com.ua

Способи оплати та доставка

Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб, доставка по Києву та Україні, за вашим бажанням перевіряємо при вас замовлений товар.

Приймаємо:

  • Готівковий розрахунок
  • Privat 24
  • Безготівковий розрахунок (ПДВ 20%)
Ми на Hotline