время работы
Пн-Пт: 10:00-16:00Сб-Вс: выходной

Рождественская Акция от Метабо

Рождественская Акция от Метабо

1. У розіграші беруть участь всі кінцеві покупці визначених груп інструментів ТМ metabo, що зроблять та зареєструють покупку одного з трьох видів інструменту: акумуляторний дриль-шуруповерт (безударний або ударний), перфоратор (мережевий або акумуляторний), кутова шліфмашина (мережева або акумуляторна) протягом дії акції в мережі офіційних дилерів Метабо Україна.


2. Той хто одночасно купить (одним чеком) всі три інструменти протягом дії акції та зареєструє їх згідно умов акції отримає гарантований подарунок спортивну сумку metabo.


3. Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів* від TM metabo треба:
- придбавши продукцію TM metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.1), відправ на і-мейл promo.metabo.ua@gmail.com фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними) та фото фіскального чеку (іншого платіжного документу, що підтверджує факт покупки згідно законодавства України) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: номенклатури, періоду придбання продукції та ідентифікації продавця (офіційного дилера Метабо в Україні).

В і-мейлі обов’язково вкажіть: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним буде присвоєно унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу одного з 30-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок. - Та обов’язково підпишіться на наш YouTube канал MetaboUkraine, щоб завжди бути в курсі новин від metabo.


4. Розіграш призів. Проведення Різдвяна Новорічного розіграшу призів відбудеться відразу після свят, а саме: 05.01.2021 о 15:00 за київським часом он-лайн трансляцією на сторінці facebook https://www.facebook.com/metaboUA/. Чим більше Ви купуєте продукцію TM metabo у офіційних дилерів, тим більше шансів виграти цікаві брендові призи.

Способы оплаты и доставка

Наличный и безналичный расчет с НДС для юридических лиц, Бесплатная доставка по Киеву и Украине, по вашему желанию проверяем при вас заказанный товар.

Принимаем:

  • Наличный расчет
  • Privat 24
  • Безналичный расчет (НДС 20%)
Мы на Hotline